Chcieliśmy zaprezentować jedną z naszych ostatnich realizacji – projekt strony internetowej WWW, w pełni responsywnej (RWD), czyli poprawnie wyświetlanej na urządzeniach mobilnych typu tablet, smartphone.

Strona powstała na zamówienie VAG center (centrum sprzedaży części używanych oraz niezależny serwis audi, seat, skoda, volkswagen) dla którego mieliśmy również przyjemność zaprojektować. logo wraz z pełną identyfikacją wizualną (część realizacji znajduje się w zakładce z portfolio). Jest to strona typu OnePage, OneSite ( po naszemu jednostronicowa strona internetowa) obecnie bardzo popularna i najchętniej wykorzystywana przez firmy, chcące stworzyć przejrzystą i czytelną wizytówkę, która jednocześnie ma stanowić witrynę internetową z podglądem na najistotniejsze elementy prowadzonej działalności. Na przykładzie VAG center, stworzyliśmy zakładki z głównymi funkcjami działalności firmy w pływającym menu, które podąża za oglądającym (jest zakotwiczone w górnej części strony), a klient cały czas ma wgląd do wszystkich działów witryny.

 

 

 

   W odnośnikach menu, które płynnie przesuwają się w odpowiednie miejsce na stronie, zawarliśmy poszczególne informacje dotyczące wykonywanych usług.

 

 

Do każdego poddziału został zaprojektowany graficzny element, który na wstępie wizualizuje przeglądającemu poszczególne funkcje. Cały szablon jest spójny z głównymi założeniami kolorystycznymi, które zaproponowaliśmy VAG center. Na ten sam wzór został również wprowadzony w życie szablon allegro. W chwili obecnej pracujemy nad odświeżeniem wizerunku sklepu internetowego, oczywiście w tej samej konwencji, a w później zajmiemy się jego poprawnym kodowaniem i wszelkimi aktualizacjami. Póki co, możemy dumnie zaprezentować wariant logo sklepowego.

 logo_sklep_vagcenter_web

Dodatkowo w zakładce kontakt umieściliśmy mapę generowaną z google, bezpośrednio kierującej do http://maps.google.com, z możliwością wyznaczenia trasy bezpośrednio do siedziby firmy.

 

one_page_kontakt_map

 

Jeśli chciałbyś być w posiadaniu strony wykonanej właśnie taką techniką, z indywidualnym projektem graficznym i z możliwością oglądania jej w wielkościach odpowiednio dopasowanych do wszystkich urządzeń mobilnych – to odsyłamy do zakładki kontakt, w celu sprecyzowania Twojego zapytania. Po otrzymaniu wiadomości, przystąpimy do wyceny i dalszego kontaktu, a po sprecyzowaniu szczegółów – staniemy na wysokości zadania, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Masz nietypowy pomysł? Zaskocz nas, a my z radością podejmiemy wyzwanie!

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia omawianej witryny: VAG center, jak i do wejścia na konto w serwisie Facebook i polubienia naszego Profilu.