Dla wielu polskich producentów i sprzedawców – zwłaszcza produktów wielkogabarytowych takich jak np. schody, okna, drzwi czy kolektory słoneczne, problematyczna może okazać się wysyłka / transport produktów w celu ich sfotografowania. Snaphsot-Studio.pl – wychodząc naprzeciw wszystkim Klientom, dysponuje mobilnym studio do fotografii produktowej! Zainteresowany? 

 

Mobilne studio do fotografii produktowej!

Nasze stacjonarne studio fotograficzne mieści się w Rybniku – ale w promieniu najbliższych kilkudziesięciu kilometrów (czyli do miast takich jak np. Katowice / Gliwice / Bytom / Tarnowskie Góry / Jastrzębie Zdrój / Racibórz / Bielsko Biała / innych w okolicy) zapewniamy usługę dojazdu naszego mobilnego studia do fotografii produktowej.

 

Mobilne studio fotograficzne zawiera między innymi:

  • Kompletny zestaw oświetlenia – dedykowanego do stosowania wewnątrz i na zewnątrz
  • Tła fotograficzne w podstawowych kolorach (biały / czarny) – na specjalne życzenie Klienta zapewniamy tło w dowolnym kolorze
  • Profesjonalny sprzęt fotograficzny (Aparat Canon 5D Mark IV, obiektywy o ogniskowych dopasowanych do fotografii produktów wielkogabarytowych)

 

Korzystając z naszego mobilnego studio, jesteśmy w stanie wykonać sesję fotograficzną w dowolnym miejscu i w dowolnych warunkach

W ostatnim  czasie mieliśmy przyjemność realizacji sesji u naszych dwóch lokalnych Klientów z Raciborza. Pierwsza – firma OMAN, jest producentem wysokiej jakości schodów oraz włazów strychowych, sprzedająca swoje produkty na rynkach polskich i zagranicznych. Sesję zdjęciową dla firmy OMAN zrealizowaliśmy bezpośrednio w ich zakładzie produkcyjnym w miejscowości Pawłów.

backstage sesji zdjęciowej schodów wykonanej przez snapshot-studio.pl dla klienta z Raciborzs

Powyżej zamieszczamy zdjęcia z „backstage”  a poniżej zdjęcia już po wykonanym retuszu. Zdjęcia produktowe zostały przygotowane zarówno do wykorzystania na firmowej stronie Klienta (http://www.oman.eu/) jak i w katalogach reklamowych.  Dodatkowo wykonaliśmy również fotomontaż / wizualizację – dzięki której potencjalny Klient ma możliwość wyobrażenia sobie jak schody strychowe będą wyglądały w rzeczywistości. 

zdjęcia produktów - schody wykonane przez snapshot-studio.pl z katowic

 

Zdjęcie reklamowe - fotomontaż schodów wykonany przez snapshot-studio.pl z katowic

Drugim Klientem, do którego przyjechaliśmy z naszym mobilnym studio była firma ENSOL – zajmująca się produkcją szeroko pojętej techniki solarnej (kolektorów słonecznych, hybrydowych, pomp i fotowoltaiki). W przypadku tego Klienta, zdjęcia realizowaliśmy zarówno na zewnątrz – korzystając z najlepszego możliwego oświetlenia – czyli naturalnego słońca :), jak i wewnątrz fotografując produkty na białym tle i w namiocie bezcieniowym (packshoty). Tutaj również zdjęcia zostały przygotowane do zaprezentowania w Internecie i w druku.

Strona internetowa firmy ENSOL:  http://ensol.pl/

packsot kolektora słonecznego wykonany przez snapshot-studio.pl z Katowic

Zdjęcia produktów wielkogabarytowych!

W Snapshot-Studio.pl wykonujemy również zdjęcia produktów wielkogabarytowych – stacjonarnie w naszym studio w Rybniku. Ostatnio pod “warsztat” trafiły rozkładane (swoją drogą bardzo bardzo wygodne :)) kanapy, dla których wykonaliśmy zarówno zdjęcia na białym tle oraz przy współpracy z Modelką Gosią – zdjęcia aranżowane.

Zdjęcia produktów - aranżacja kanapy z modelką wykonana przez snapshot-studio.pl z Katowic

Kolejnym produktem o niecodziennych gabarytach był basen dla dzieci. Tutaj w realizacji pomogła nam nieco młodsza, ale znakomicie rokująca modelka – Julka 🙂  Powiedzcie sami, kto w młodym wieku nie marzył o takim basenie? A dla zainteresowanych – produkty do nabycia pod linkiem: https://allegro.pl/suchy-basen-z-pilkami-kulkami-picollo-duzy-i7600296952.html

Fotografia produktowa basen z kulkami wykonana przez Snapshot-Studio.pl z Krakowa

fotografia produktowa - basenik z kulkami wykonana przez snapshot-studio.pl z katowic

Cennik fotografii produktowej z dojazdem do Klienta jest indywidualny i zależy między innymi od ilości produktów do sfotografowania. Dokładniejsze informacje na ten temat można znaleźć w naszym ostatnim wpisie

Jeżeli zainteresował Cię nasz dzisiejszy post i chciałbyś skorzystać z usług mobilnego studio – zapraszamy do kontaktu mailowego: [email protected] lub telefonicznego: 722 772 774!

Do usłyszenia! 🙂

 

Przeczytaj także: