Zbliżające się lato zainspirowało nas do zaprezentowania Wam zdjęć nowej kolekcji butów, prestiżowej marki Baldinini, którą wykonaliśmy dla naszego klienta – firmy Bornelli z Jastrzębia Zdroju.

Zdjęcia produktowe zostały wykonane na białym tle (tzw. Packshoty) w celu prezentacji ich w sklepie internetowym Boutique fashion.

Baldinini to marka powstała we Włoszech na początku XX wieku, posiada więc ponad 100 letnią historię i doświadczenie w projektowaniu i szyciu obuwia. Buty tej marki charakteryzuje przede wszystkim wyrafinowana elegancja, nieszablonowy styl oraz towarzysząca im wygoda i komfort.

 

Packshoty – czyli zdjęcia produktów na białym tle:

 

Wracając jednak do packshotów – jednym  z najważniejszych aspektów w fotografii produktowej obuwia – jest powtarzalność ujęć – czyli stały schemat (układ) dla całej kolekcji.

To trochę tak jak z dobrym sklepem obuwniczym, w którym na regałach panuje idealny ład i przemyślana koncepcja – wszystkie buty są poukładane „od linijki” i mają ściśle określone miejsce. Zbliżona prezencja powinna być zachowana w sklepach internetowych. Drogi Kliencie – to naprawdę ważna kwestia!

Dla zdjęć czółenek wykonaliśmy trzy różne ujęcia:

 

– Zdjęcie z boku, przedstawiające profil boczny szpilekzdjęcia butów packshot szpilki złote bok wykonane przez snapshot-studio.pl

– Zdjęcie „przód ukos” prezentujące profil frontowy

zdjęcia butów packshot szpilki złote przód ukos wykonane przez snapshot-studio.pl

– Zdjęcie „tył ukos” ukazujące profil tylny

zdjęcia butów packshot szpilki złote tył ukos wykonane przez snapshot-studio.pl
Taki zestaw ujęć jest jednym z najbardziej podstawowych, umożliwiających pełną prezentację oferowanego obuwia. Idealnie sprawdzi się zarówno w sklepie internetowym jak i w katalogu!

 

Zdjęcia obuwia – na co jeszcze zwrócić uwagę w tego rodzaju fotografii produktowej?

 

Wszystkie wykonane przez nas zdjęcia obuwia zostały sfotografowane tak, aby zachować ich naturalny, rzeczywisty kolor oraz odwzorowanie struktury. Ma to niezwykłe znaczenie zwłaszcza w branży odzieżowej, obuwniczej i kosmetycznej – gdzie Klient zamawiając dany produkt w konkretnym kolorze – właśnie takiego koloru oczekuje. Oczywiście należy uwzględnić, że każdy Klient – ma inną matrycę, która w zależności od modelu laptopa czy monitora może inaczej prezentować produkt.

W Snapshot-Studio.pl – aby takie odwzorowanie było możliwe –  wykorzystujemy profesjonalne i odpowiednio skalibrowane monitory graficzne marki EIZO i NEC oraz specjalistyczne oprogramowanie graficzne – Adobe Creative Suite Master Collection.

Czas realizacji takiej sesji produktowej dla kolekcji butów jest uzależniony od aktualnego obłożenia zleceniami, z reguły jednak nie przekracza 3 – 5 dni roboczych.Oprócz tradycyjnych zdjęć w studio wykonujemy również sesje plenerowe oraz lookbooki. Współpracujemy z największymi agencjami modelek i modeli w Polsce a nasze ogromne pokłady kreatywności gwarantują unikalność i bezprecedensowość każdej sesji! 🙂

Dodatkowym atutem jest odpowiednie nazewnictwo plików – w zależności od upodobań Klientów – pliki ze zdjęciami produktów zapisujemy indywidualnymi kodami EAN, lub nazwą konkretnego produktu.

zdjęcia butów packshot szpilki czarne front wykonane przez snapshot-studio.pl

Jak zawsze zachęcamy do skorzystania z naszej darmowej sesji próbnej – dla jednego z wybranych produktów.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu z Agnieszką – pod numerem telefonu: 722-772-774 lub mailowo: [email protected]

 

Mamy również odrębny dział w portfolio packshotów – składający się stricte ze zdjęć ubrań i obuwia, dostępny pod adresem:

https://snapshot-studio.pl/oferta/packshoty/

Zapraszamy także do zapoznania się z naszym artykułem na temat: zdjęcia na aukcje internetowe.

Do usłyszenia! 🙂