Czy Snapshot-Studio.pl to tylko fotografia produktowa i reklamowa?

Zastanawialiście się może kiedyś, czy w naszym studio fotografii reklamowej realizujemy tylko i wyłącznie zdjęcia produktowe? Jeżeli tak to przychodzimy z odpowiedzią – oczywiście, że nie! W dzisiejszym wpisie, przedstawimy szerszy zakres usług, które oferujemy naszym Klientom każdego dnia. Zapraszamy do lektury! 🙂

Snapshot-Studio.pl –> Wykonywanie zdjęć produktów -> Projektowanie graficzne -> Realizacja druku!

           Naszą główną domeną jest oczywiście kompleksowa realizacja zdjęć produktowych oraz reklamowych – począwszy od wykonania sesji w studio poprzez profesjonalny retusz komputerowy, kończąc na odpowiednim zapisie plików (w zależności od rodzaju i przeznaczenia finalnych ujęć). Dokładamy wszelkich starań aby wszystkie realizowane przez nas zdjęcia były zawsze bardzo dobrej jakości dzięki czemu będą mogły stanowić doskonałą podstawę do wykonania niezbędnych materiałów reklamowych takich jak np. ulotki, broszury czy katalogi produktowe.

zdjęcia katalogowe z czapkami wykonane przez snapshot-studio.pl z Krakowa

Bardzo ważnym elementem jest poinformowanie przed rozpoczęciem realizacji zlecenia o przeznaczeniu zdjęć – zwłaszcza jeśli zdjęcia będą wykorzystywane do druku. Dobierana jest wtedy odpowiednia rozdzielczość dla zdjęć oraz ich finalny zapis, który generowany jest w określony sposób – bez osadzonych profili kolorystycznych tak aby drukarnia, która będzie później z danego pliku korzystać – mogła go odpowiednio dostosować do profilu swoich maszyn drukujących.

zdjęcie produktowe z etykietą wykonane przez snapshot-studio.pl z katowic

Realizując projekty z zakresu projektowania graficznego kierujemy się zarówno najnowszymi aspektami marketingowymi, estetyką artystyczną oraz własną, niewyczerpaną kreatywnością! Mamy za sobą licznie zrealizowane projekty, koncepcje i inicjatywy na materiały takie jak np.:

– Etykiety na produkty

– Kilkustronicowe broszury reklamowe

– Rozbudowane, wielostronicowe katalogi produktowe

– Ulotki w różnych formatach (A6, A5, A4, B5 itp..)

– Wizytówki, kalendarzyki

– Foldery reklamowe, ścianki konferencyjne

ścianka konferencyjna z zdjęciami produktów wykonana przez snapshot-studio.pl z rybnika

I wiele, wiele innych. Ponadto realizujemy również projekty z zakresu identyfikacji wizualnej (logo, logotypy, spersonalizowane działania e-marketingowe).

logo dla klienta wykonane przez snapshot-studio.pl z rybnika

Dodatkowo w Snapshot-Studio.pl stale współpracujemy z topowymi polskimi drukarniami dzięki czemu zapewniamy atrakcyjne cenowo warunki druku, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo dobrej jakości realizowanych projektów. Przyjmujemy zamówienia zarówno małe jak i duże- z dostawą bezpośrednio do Klienta i to zaledwie w kilka dni roboczych!

broszura wykonana przez snapshot-studio.pl z Katowic

Dlatego – jeżeli szukasz firmy, która obsłuży Cię kompleksowo – to dobrze trafiłeś!

Zapraszamy do kontaktu Klientów zarówno z okolic  Katowic / Krakowa – jak i całej Polski czy Europy – działamy Globalnie!

Nasz numer kontaktowy: +48 722 772 774 | [email protected]!

Zachęcamy również do odwiedzenia naszego studia fotografii reklamowej w Rybniku!

 

Dodatkowe informacje dotyczące druku i projektów graficznych znajdziesz na podstronie z naszą ofertą: https://snapshot-studio.pl/oferta/pozostale-uslugi/

ulotka reklamowa wykonana przez snapshot-studio.pl z krakowa