Czy słyszeliście o tym, że w Snapshot-Studio.pl istnieje możliwość skorzystania z darmowej sesji próbnej dla jednego z produktów?

Taką sesję wykonujemy dla Państwa aby przedstawić wysoką jakość prowadzonych przez nas usług i obejmuje ona zarówno zdjęcia produktowe na białym tle (packshot) jak i zdjęcia odzieży (na płasko i zdjęcia typu duch).

Darmowa sesja próbna dla zdjęć odzieży i produktów (packshot) – w jakim celu?

Darmowe zdjęcia wykonujemy również w celu ustalenia pewnego standardu zawierającego między innymi ustalenia dotyczące perspektywy, tła czy poziomu skomplikowania retuszu komputerowego (szparowania). Sesja próbna jest w 100% niezobowiązująca – ewentualna rezygnacja nie wiąże się dla Państwa z żadnymi kosztami! 

 

W celu ustalenia szczegółów – serdecznie zapraszamy do kontaktu! 🙂

 

zdjęcie produktu packshot wykonane przez snapshot-studio.pl

Przykładowa realizacja wykonanego zdjęcia typu duch “na niewidzialnym manekinie”. W tym przypadku Klientowi zależało na “luźniejszym” uformowaniu bluzy aby oddać jej charakter. Takie wytyczne są ustalane i doprecyzowane właśnie na darmowej sesji próbnej. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, ponieważ mamy świadomość, że każdy produkt jest inny – a co za tym idzie – powinien być przedstawiony w ściśle określony sposób 🙂

 

Dla kontrastu przedstawiamy Państwu zdjęcie wykonane “w ścisłym dopasowaniu”:

Darmowa sesja próbna dla Twojego produktu