JAK PRACUJEMY?

Posiadamy w pełni wyposażone studio, z profesjonalnym sprzętem do fotografii produktowej .

Pracujemy na specjalistycznych monitorach marki EIZO i NEC. Wszystkie monitory są na bieżąco kalibrowane.

Pracę nad realizacją projektów oraz retusz komputerowy  usprawniają nam profesjonalne tablety graficzne Wacom Intuos Pro.

Korzystamy z pełnego i legalnego pakietu oprogramowania Adobe Creative Suite Master Collection.

Wystawiamy licencję na wykonywane zdjęcia – do użytku na różnych polach eksploatacji (Internet, druk, promocja działalności itp)

Prowadzimy programy partnerskie z wiodącymi drukarniami internetowymi, dzięki czemu zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny druku.

POZNAJ NAS!

Michał Specjalista ds. Marketingu i Reklamy

Cześć!
Z wykształcenia jestem ekonomistą ze specjalizacją marketingu w biznesie oraz handlu międzynarodowego.
Na co dzień odpowiadam za promocję i budowanie wizerunku firmy. W biznesie kieruję się filozofią Kaizen - czyli dążeniem do sukcesu małymi krokami. Z handlem i marketingiem jestem związany od 8 lat. Poza pracą lubię dalekie wycieczki rowerowe, chodzenie po górach i czytanie książek.

Agnieszka Fotograf, Grafik Komputerowy, Retuszer

Dzień dobry :)
To ze mną zazwyczaj mają Państwo pierwszy kontakt telefoniczny i mailowy.
W pracy jestem perfekcjonistką, dużo wymagam, ale potrafię też pójść na kompromis - co z korzyścią przekłada się na wysoką jakość realizowanych zleceń. Zawsze dążę do obopólnej satysfakcji z wykonanych zdjęć i projektów. W zawodzie grafika spełniam się od ponad 10 lat. Prywatnie lubię oglądać horrory, jeździć na snowboardzie i żeglować. Mam też słabość do kotów i słodyczy… :)

Kasia Grafik Komputerowy, Retuszer

Witam!
Jestem najmłodszym pracownikiem firmy. Moim głównym zadaniem jest retusz zdjęć oraz ich przygotowywanie do wersji finalnych. Dbam o to, aby produkty wyglądały perfekcyjnie w każdym detalu. W mojej pracy bardzo podoba mi się różnorodność zleceń, co pozwala mi zdobywać cenne doświadczenie. Każdy kolejny produkt jest wyzwaniem, któremu na co dzień stawiam czoło. Po pracy lubię pójść na spacer, albo obejrzeć dobry film czy serial.

JAK TO SIĘ ZACZĘŁO?

Formalnie firma Snapshot Studio istnieje na rynku od 2014 roku, jednak jej początki datuje się na rok 2006, kiedy zostało wykonane pierwsze zlecenie wizerunkowej sesji fotograficznej dla kancelarii prawno-patentowej Rumpel Federowicz (obecnie Rumpel i Partnerzy) w Łodzi.

Rozwój w kierunku fotografii produktowej rozpoczął się od współpracy z takimi firmami jak:  Doris & Martin Jewellery, Kosmetyki z Ameryki, Extral Aluminium czy Metron.

Do dnia dzisiejszego zrealizowaliśmy już setki projektów z zakresu fotografii reklamowej, produktowej, aranżowanej i kulinarnej.

Sama koncepcja otwarcia działalności powstała wraz z narastającą potrzebą zaopatrywania przedsiębiorców na rynku internetowym  w pełną obsługę z zakresu fotografii reklamowej i grafiki komputerowej.
Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli sklepów internetowych, użytkowników portali sprzedażowych ale również do klientów indywidualnych. Zakres usług jest kompleksowy – od idei projektu, aż po jej realizację.

Przeprowadzając sesje fotograficzne kierujemy się mottem, że „każdy detal ma znaczenie” a fotografowany produkt ma do opowiedzenia niepowtarzalną historię, która odpowiednio zaprezentowana nie tylko pozwoli produktowi doskonale się sprzedawać, ale także zbuduje więź z klientem.

NA GÓRĘ